BLOG Z NÁJMU DO VLASTNÍHO

Přečtěte si naše nejnovější články o tématech, které zaujmou

7

Představení našeho projektu

Jak už název Z nájmu do vlastního napovídá, cílem projektu je pomoci lidem k pořízení vlastního bydlení. Vznikl jako reakce na dlouhodobě znepokojivou situaci na trhu realit a financí.

ČÍST DÁLE

Reálná čísla v praxi

Aby byl pro vás celý projekt lépe uchopitelný, tak jsem si v tomto článku připravil příklad. Jde o skutečné klienty, které mám ve svém portfoliu a kteří se aktivně  připravují na pořízení vlastního bydlení.

ČÍST DÁLE

Udělejte z dětí milionáře

Jen 1 000 Kč měsíčně stačí k tomu, aby se Váš potomek stal milionářem. Jak to udělat, kdy začít a hlavně co k tomu budete potřebovat se dozvíte v následujícím článku.

ČÍST DÁLE

Nic se mi nestane

Přemýšleli jste, ale někdy nad tím, co by se dělo pokud by to tentokrát nevyšlo a Vám by se něco stalo? Tak jako každý by měl mít zajištěný svůj majetek, tak bychom měli mít i ochráněný svůj zdroj příjmu.

ČÍST DÁLE

Buďte mamánci

Bydlíte stále ještě u rodičů? Začali jste už pracovat a víte, že do budoucna budete hledat nějaký nájem a poté se budete chtít přesunout Z nájmu do vlastního? V tomto článku se dozvíte jak na to.

ČÍST DÁLE

Peníze do strožochu

Známe to všichni, mít peníze pod polštářem nám dává určitou dávku bezpečí, protože máme rezervu, na kterou si můžeme okamžitě šáhnout a spotřebovat ji. Má to ovšem několik ALE.

ČÍST DÁLE

Proč začít investovat

Asi nejlépe tuto činnost popsal jeden z nejznámějších světových investorů Warren Buffett: „Investování je činnost, při níž se vzdáváme dnešní spotřeby ve snaze umožnit si větší spotřebu v budoucnosti.“ 

ČÍST DÁLE

Tornádo už nebude

Co vlastně je pojištění nemovitosti a domácnosti a jaký je v nich rozdíl? Na vysvětlení existuje jednoduchá poučka. Představte si Váš dům a ten otočte vzhůru nohama a odmyslete si střechu.

ČÍST DÁLE

Spotřebáky jsou super

Vánoce se blíží a většina z nás už přemýšlí, co svým nejbližším nadělí pod stromečkem. Možná i uvažujete nad věcmi na které zrovna nemáte dostatečné finanční prostředky kvůli neustálému zvyšování cen.

ČÍST DÁLE

Stavebko je boží

Stavební spoření patří historicky mezi nejvyužívanější finanční produkty v ČR, avšak v posledních letech jeho obliba klesá. Stavební spoření je považováno za konzervativní nástroj.

ČÍST DÁLE